Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip

Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip

Apr. 11, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 11, 2024
10

Regjizori

Richard Gadd
Regjizori

Aktorët

Richard Gadd isDonny Dunn
Donny Dunn
Jessica Gunning isMartha Scott
Martha Scott

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një komedian në vështirësi tregon një akt dashamirësie ndaj një gruaje të pambrojtur, kjo ndez një obsesion mbytës që kërcënon të shkatërrojë jetën e të dyve.

Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baby Reindeer
Vlerësimi TMDb 7.925 199 vota
Transmetuar në dt: Apr. 11, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 11, 2024
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 34 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Griselda (2024) me Titra Shqip
The Informant (2022) me Titra Shqip
Suburra: Blood on Rome (2017) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Murder in Polná (2016) me Titra Shqip
Ego : Erkeğe Güven Olmaz (2023) me Titra Shqip
New Bandits (2023) me Titra Shqip
Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
Farzi (2023) me Titra Shqip
Longmire (2012) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x