Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1506 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Komediani dhe barmeni Donny takon një grua të vetmuar që pretendon të jetë avokate. Ai i ofron asaj një filxhan çaj në shtëpi dhe ajo është e fiksuar menjëherë.

Baby Reindeer: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 11, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x