The Three Drinkers Do Scotch Whisky (2018) me Titra Shqip

The Three Drinkers Do Scotch Whisky (2018) me Titra Shqip

Mar. 17, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 17, 2022
10

Regjizori

Aidy Smith
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Bashkohuni me ekspertët e pijeve Aidy Smith, Helena Nicklin dhe Colin Hampden-White në një udhëtim të arratisur, të mbushur me uiski nëpër Skocinë piktoreske, duke takuar vendasit karakteristikë dhe duke ofruar shumë këshilla për të marrë në shtëpi gjatë rrugës.

The Three Drinkers Do Scotch Whisky (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Three Drinkers Do Scotch Whisky
Vlerësimi TMDb 2 1 vota
Transmetuar në dt: Mar. 17, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 14, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scouting for Girls: Fashion’s Darkest Secret (2022) me Titra Shqip
Prehistoric Planet (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
Juan Carlos: Downfall of the King (2023) me Titra Shqip
Fashion House (2023) me Titra Shqip
Arctic From Above (2023) me Titra Shqip
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
Life on Our Planet (2023) me Titra Shqip
The Essex Murders (2023) me Titra Shqip
Raymond Blanc: How to Cook Well (2013) me Titra Shqip
Liverpool Narcos (2021) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x