Spy Ops (2023) me Titra Shqip

Spy Ops (2023) me Titra Shqip

Sep. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
9.5 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 08, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Operativët e inteligjencës nga MI6 deri te CIA ndajnë histori të brendshme të artizanatit spiun, fushatave të Luftës së Ftohtë dhe grushteve të shtetit të kryera nga agjentë të fshehtë.

Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spy Ops
Vlerësimi TMDb 7.6 5 vota
Transmetuar në dt: Sep. 08, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 08, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Manhunt (2024) me Titra Shqip
Banshee (2013) me Titra Shqip
The Fiery Priest (2019) me Titra Shqip
This Is Football (2019) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Bodies (2023) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Pray, Obey, Kill (2021) me Titra Shqip
Codename: Annika (2023) me Titra Shqip
Baby Bandito (2024) me Titra Shqip
The Artful Dodger (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x