Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip

A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip

Duke qenë aventurat e një të riu, interesat kryesore të të cilit janë përdhunimi, ultradhuna dhe Bethoven.Dec. 19, 1971United Kingdom137 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një Britani të afërt, i riu Alexander DeLarge dhe shokët e tij godasin dhe përdhunojnë këdo që duan. Kur nuk shkatërron jetët e të tjerëve, Aleksi dëshpërohet në muzikën e Beethoven. Shteti, i etur për të goditur krimin e të miturve, i jep një Alex të burgosur mundësinë që t’i nënshtrohet një procedure pushtuese që do t’i grabisë të gjitha agjencitë personale. Në një kohë kur ndërgjegjja është një mall, a mund ta ndryshojë Alex melodinë e tij?

A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
A Clockwork Orange (1971) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Clockwork Orange
Vlerësimi IMDb 8.3 882,539 vota
Vlerësimi TMDb 8.206 12,467 vota

Regjizori

Aktorët

Malcolm McDowell isAlex DeLarge
Alex DeLarge
Patrick Magee isFrank Alexander
Frank Alexander
Michael Bates isChief Guard Barnes
Chief Guard Barnes
Carl Duering isDr. Brodsky
Dr. Brodsky
Miriam Karlin is
"Catlady" Weathers
Adrienne Corri isMary Alexander
Mary Alexander
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captive (2015) me Titra Shqip
Suburra (2015) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2016) me Titra Shqip
The Takeover (2022) me Titra Shqip
El Mariachi (1993) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
Justice League: Warworld (2023) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Isolation (2005) me Titra Shqip
Alive! (2009) aka Gjallë Film Shqiptar
Swan Song (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x