Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 279 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip

Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip

Nxehtësia është përsëri!May. 18, 1987USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Axel shkon drejt vendit të diellit dhe palmave për të zbuluar se kush qëlloi kapitenin e policisë Andrew Bogomil. Falë disa miqve të vjetër, hetimi i Axel zbulon një seri grabitjesh të organizuara nga një mbret i pashpirt i armëve – dhe ndjekja vazhdon.

Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beverly Hills Cop II
Vlerësimi IMDb 6.5 117,318 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,852 vota

Regjizori

Tony Scott
Regjizori

Aktorët

Eddie Murphy isDet. Axel Foley
Det. Axel Foley
Judge Reinhold isDet. William 'Billy' Rosewood
Det. William 'Billy' Rosewood
John Ashton isDet. Sgt. John Taggart
Det. Sgt. John Taggart
Ronny Cox isCapt./Chief Andrew Bogomil
Capt./Chief Andrew Bogomil
Paul Reiser isDet. Jeffrey Friedman
Det. Jeffrey Friedman
Gilbert R. Hill isInsp. Douglas Todd
Insp. Douglas Todd
Dean Stockwell isCharles 'Chip' Cain
Charles 'Chip' Cain
Jürgen Prochnow isMaxwell Dent
Maxwell Dent
Allen Garfield isPolice Chief Harold Lutz
Police Chief Harold Lutz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Make It Happen 2008
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Dredd (2012) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Yes Day 2021
Live Is Life (2022) me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
The Marco Effect (2021) me Titra Shqip
The Big Short (2015) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Sentinelle (2023) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published