Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2054 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip

Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip

Rrofshin luftëtarët.Feb. 27, 2024USA167 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni udhëtimin mitik të Paul Atreides teksa ai bashkohet me Chanin dhe Fremen ndërsa është në një rrugë hakmarrjeje kundër komplotistëve që shkatërruan familjen e tij. Duke u përballur me një zgjedhje midis dashurisë së jetës së tij dhe fatit të universit të njohur, Pauli përpiqet të parandalojë një të ardhme të tmerrshme që vetëm ai mund ta parashikojë.

Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Dune: Part Two (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dune: Part Two
Vlerësimi IMDb 9.4 1,111 vota
Vlerësimi TMDb 8.556 581 vota

Regjizori

Aktorët

Timothée Chalamet isPaul Atreides
Paul Atreides
Zendaya isChani
Chani
Josh Brolin isGurney Halleck
Gurney Halleck
Austin Butler isFeyd-Rautha Harkonnen
Feyd-Rautha Harkonnen
Florence Pugh isPrincess Irulan
Princess Irulan
Dave Bautista isBeast Rabban
Beast Rabban
Léa Seydoux isLady Margot Fenring
Lady Margot Fenring
Stellan Skarsgård isBaron Harkonnen
Baron Harkonnen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shark Tale (2004) me Dublim Shqip
Shotgun Wedding (2022) me Titra Shqip
Lucy 2014 me Titra Shqip
Commando (1985) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
13 Bombs (2023) me Titra Shqip
Seventh Son (2014) me Titra Shqip
Damaged (2024) me Titra Shqip
Tiger House (2015) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Expend4bles (2023) me Titra Shqip
Geostorm (2017) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published