Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 428 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Chasing Raine (2024) me Titra Shqip

Chasing Raine (2024) me Titra Shqip

Çdo gjë nën qiellin e ZotitMay. 14, 2024USA101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy ushtarë elitë; një nënë dhe një baba garojnë me kohën për të shpëtuar vajzën e tyre nga kthetrat e një sindikate të pamëshirshme të trafikimit të fëmijëve, ndërsa lundrojnë nëpër një labirint të pabesë rreziku dhe mashtrimi. Ata duhet të ballafaqohen me traumat e tyre të së kaluarës, ndërsa copëtojnë një botë brutale të krimit që lulëzon në fshehtësi.

Chasing Raine (2024) me Titra Shqip
Chasing Raine (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chasing Raine
Vlerësimi IMDb 3.4 135 vota
Vlerësimi TMDb 4 1 vota

Regjizori

Aktorët

DJ Walton isCaesar
Caesar
Adrian Cannon isClaudia / Auction Participant
Claudia / Auction Participant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Detyre e Posacme aka Special Task (1963) Film Shqiptar
Cult Killer (2024) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
The Three Musketeers: Milady (2023) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Only Mine (2019) me Titra Shqip
Sicario (2015) me Titra Shqip
Sara’s Notebook (2018) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Homecoming (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x