Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2387 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2d000d.com
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip

Delta of Venus (1995) me Titra Shqip

Në vitin 1939, Elena shkoi në Paris për të kërkuar zërin e saj si shkrimtare. Ajo që gjeti ishte zëri i saj si grua.Jun. 09, 1995USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shkrimtare amerikane në luftë dhe një tjetër emigrante amerikane fillojnë një çështje të ndyrë mes kaosit dhe mosmarrëveshjes së Parisit të vitit 1940, Franca në prag të Luftës së Dytë Botërore.

Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Delta of Venus
Vlerësimi IMDb 4.7 2,204 vota
Vlerësimi TMDb 4.034 29 vota

Regjizori

Zalman King
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip
The Lesson (2023) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
The Way We Are 2020 me Titra Shqip
Cargo (2017) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Mother of the Bride (2024) me Titra Shqip
5lbs of Pressure (2024) me Titra Shqip
Goal! II: Living the Dream (2007) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x