Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 360 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
His Only Son (2023) me Titra Shqip

His Only Son (2023) me Titra Shqip

BESIMI i tij u sprovua. SHPRESA jonë lindi.Mar. 30, 2023USA106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me urdhër të Zotit, Abrahami u urdhërua të sakrifikonte djalin e tij Isakun në malin Moriah. Ndërsa po udhëtonte për në vendin e flijimit, së bashku me Isakun dhe dy shërbëtorët, Abrahami është i mbushur me kujtime të gjalla nga vitet që ai dhe Sara kaluan me mall për djalin që iu premtua—djalin që duhet ta shtrijë tani mbi altar.

His Only Son (2023) me Titra Shqip
His Only Son (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal His Only Son
Vlerësimi IMDb 6.2 1,311 vota

Regjizori

David Helling
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Virgjereshe e Betuar (2015) aka Sworn Virgin Film Shqiptar
Margin Call (2011) me Titra Shqip
Doom of Love (2022) me Titra Shqip
Revolver (2005)
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
All the Names of God (2023) me Titra Shqip
Confessions of a Hitman (2022) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
Rocky II (1979) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x