Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 338 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip

Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip

Bazuar në mijëra histori realeDec. 25, 2015France164 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Spanjë, 2003. Një zbulim aksidental e çon Clarencen të udhëtojë nga malet me dëborë të Huesca në Guinenë Ekuatoriale, për të vizituar vendin ku babai i saj Jacobo dhe xhaxhai i saj Kilian kaluan pjesën më të madhe të rinisë së tyre, ishullin Fernando Poo.

Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Palm Trees in the Snow (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Palmeras en la nieve
Vlerësimi IMDb 7.3 12,162 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 490 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Batman (2022) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
True to the Game 3 (2021) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
Mother’s Day (2023) me Titra Shqip
Joyride (2022) me Titra Shqip
The Forgiveness of Blood (2011) Film Shqiptar
578: Magnum (2022) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x