Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1056 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip

Kishte tre burra në jetën e saj. Një për ta marrë atë ... një për ta dashur - dhe një për ta vrarë.Dec. 21, 1968166 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Morton është mjeshtri i hekurudhës. Dhe ai e di shumë mirë se atje ku ka ujë, në mes të shkretëtirës perëndimore, do të ketë një stacion të madh, pastaj një qytet të madh. Ka ujë në tokën McBain, kështu që Morton dërgon vrasësin Frank për të bindur pronarin e ligjshëm për të shitur. Rezultati është një masakër. Vetëm Znj. McBain është shpëtuar dhe ajo përplaset me një kauboj, Harmonica, e cila ka më shumë se një llogari të lënë pezull me Frank.

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Titulli origjinal C'era una volta il West
Vlerësimi IMDb 8 13,877 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 3,024 vota

Regjizori

Sergio Leone
Regjizori

Aktorët

Jason Robards is'Cheyenne'
'Cheyenne'
Charles Bronson is'Harmonica'
'Harmonica'
Woody Strode isFrank's Gunman
Frank's Gunman
Jack Elam isFrank's Gunman
Frank's Gunman
Frank Wolff isBrett McBain
Brett McBain
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hidalgo (2004) me Titra Shqip
The Searchers 1956
Hostile Territory (2022) me Titra Shqip
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
Murder at Yellowstone City (2022) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
News of the World 2020
God’s Country (2022) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
Lawless (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x