Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 353 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip

Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip

Zoti të mëshiroftë dhe të dhëntë një vdekje të shpejtëOct. 23, 2015USA133 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një shkëmbimi zjarri në një sallon, Sherif Hunt plagos një të huaj të dyshimtë. Asistentja e mjekut, gruaja e kryepunëtorit vendas, kujdeset për të në burg. Atë natë, qyteti sulmohet dhe ata të dy zhduken – gjendet vetëm shigjeta e një fisi kanibal. Hunt dhe disa nga njerëzit e tij shkojnë në kërkim të të burgosurit dhe gruas së përgjegjësit.

Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bone Tomahawk
Vlerësimi IMDb 7.1 101,335 vota
Vlerësimi TMDb 6.805 1,713 vota

Regjizori

Aktorët

Kurt Russell isSheriff Franklin Hunt
Sheriff Franklin Hunt
Patrick Wilson isArthur O'Dwyer
Arthur O'Dwyer
Matthew Fox isJohn Brooder
John Brooder
Lili Simmons isSamantha O'Dwyer
Samantha O'Dwyer
Fred Melamed isClarence
Clarence
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Man’s Land 2021
A Pistol for Ringo (1965) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
Bones and All (2022) me Titra Shqip
Blood Relatives (2022) me Titra Shqip
Jaws 2 (1978) me Titra Shqip
To Your Last Death (2019) me Titra Shqip
Evil Nanny (2016) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x