Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip

Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip

Virusi mutant më vdekjeprurës sapo u fut në ajër... dhe ikja nuk është një opsion.Jun. 16, 2011USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një aeroplan pushtohet nga një virus misterioz. Kur avioni ulet ai vendoset në karantinë. Tani një grup të mbijetuarish duhet të bashkohen për t’i mbijetuar karantinës.

Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip
Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip
Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip
Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip
Quarantine 2: Terminal (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Quarantine 2: Terminal
Vlerësimi IMDb 5.2 20,291 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 478 vota

Regjizori

John Pogue
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Flash (2023) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Hellbender (2022) me Titra Shqip
Feed Me (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
Come True (2021) me Titra Shqip
Venus (2022) me Titra Shqip
The Gallows Act II (2019) me Titra Shqip
Hannibal (2001) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x