Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2289 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3streamwish.to
Transformers (2007) me Titra Shqip

Transformers (2007) me Titra Shqip

Lufta e tyre. Bota jone.Jun. 27, 2007United States144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy racat aliene armike të afta për transformim, Autobotët dhe Deceptikët, largohen nga planeti i tyre, Cyberton, dhe mbërrijnë në Tokë në kërkim të formave të reja të energjisë. Ata përzihen me banorët, duke u shndërruar në automjetet, avionët ose anijet më të zakonshme, por beteja për kontrollin e planetit nuk vonon të shpaloset, me pasoja dramatike për njerëzimin …

Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Transformers (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Transformers
Vlerësimi IMDb 7 604,009 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 8,510 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Shia LaBeouf isSam Witwicky
Sam Witwicky
Megan Fox isMikaela Banes
Mikaela Banes
Josh Duhamel isCaptain Lennox
Captain Lennox
Tyrese Gibson isUSAF Tech Sergeant Epps
USAF Tech Sergeant Epps
Rachael Taylor isMaggie Madsen
Maggie Madsen
Anthony Anderson isGlen Whitman
Glen Whitman
Jon Voight isDefense Secretary John Keller
Defense Secretary John Keller
John Turturro isAgent Simmons
Agent Simmons
Michael O'Neill isTom Banacheck
Tom Banacheck
Kevin Dunn isRon Witwicky
Ron Witwicky
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Thunder Force 2021
For the Sake of Vicious (2021)
The Prey (2011) me Titra Shqip
God Is a Bullet (2023) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Retribution (2023) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
The Philly Kid (2012) me Titra Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Train to Busan (2016) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Ek Villain Returns (2022) me Titra Shqip
4 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x