Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6232 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Prey (2022) me Titra Shqip

Prey (2022) me Titra Shqip

Ata gjuajnë për të jetuar. Jetojnë për të gjuajtur.Jul. 21, 2022USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Naru (Amber Midthunter) është një luftëtare e aftë e fisit Comanche dhe do të duhet të luftojë me një nga Predatorët e parë që zbarkoi në tokë, i cili kërcënon sigurinë e popullit të saj.

 

Shënim

Histori-Origjina e pranisë së Predatorëve të frikshëm, krijesave të liga aliene të racës Yautja që mbërritën në Tokë dhe u shfaqën për herë të parë në filmin Predator (1987) me Arnold Schwarzenegger. Filmi i Trachtenberg shërben si një prequel i ekskluzivitetit (i cili gjithashtu solli Predator 2, nga 1991 dhe më pas kryqëzimet Alien vs. Predator dhe Aliens vs. Predator 2, përkatësisht 2004 dhe 2007) dhe është vendosur në kombin Comanche rreth vitit 1700.

Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Prey
Vlerësimi IMDb 6.5 409 vota
Vlerësimi TMDb 8.261 449 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Pandorum (2009) me Titra Shqip
Detective Knight: Rogue (2022) me Titra Shqip
Por (2024) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000 me Titra Shqip
Better Watch Out (2017) me Titra Shqip
Detective Knight: Independence (2023) me Titra Shqip
The Retaliators (2022) me Titra Shqip
The Three Musketeers (2011) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
Recoil (2011) me Titra Shqip
Megaboa (2021) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x