Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 239 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip

Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip

Oct. 25, 2001Germany80 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

The Pirates Of Tortuga: Under The Black Flag Set lundrojnë me tre djem të rinj në një aventurë ku udhëtimi në kohë, thesari i arit dhe lufta me piratët zuzar janë të gjitha në punë të një dite! Në një udhëtim në muzeun e qytetit, tre djem të rinj, Alex, Max dhe Califax zbulojnë një tas të artë – pjesë e një thesari legjendar Aztec.

Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip
Titulli origjinal Die Abrafaxe - Unter schwarzer Flagge
Vlerësimi IMDb 5.7 257 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 12 vota

Regjizori

Gerhard Hahn
Regjizori

Aktorët

Ilona Schulz isCalifax (voice)
Califax (voice)
David Turba isBrabax (voice)
Brabax (voice)
Kim Hasper isAbrax (voice)
Abrax (voice)
Nena isAnne Bonny (voice)
Anne Bonny (voice)
Helmut Krauss isBlackbeard (voice)
Blackbeard (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
The Lion King (1994) me Dublim Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man 2 (2014) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x