Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Black Hole (1979) me Titra Shqip

The Black Hole (1979) me Titra Shqip

Një udhëtim që fillon aty ku mbaron gjithçka!Dec. 18, 1979USA98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anija eksploruese USS Palomino po kthehet në Tokë pas një kërkimi të pafrytshëm 18-mujor për jetë jashtëtokësore kur ekuipazhi ndeshet me një anije të supozuar të humbur, USS Cygnus, që rri pezull pranë një vrime të zezë. Anija kontrollohet nga Dr. Hans Reinhardt dhe shoku i tij monstruoz robot, por habia dhe frika fillestare që ndjen ekuipazhi i Palomino për anijen dhe rezistenca e saj ndaj fuqisë së vrimës së zezë kthehen në tmerr ndërsa zbulojnë planet e Reinhardt.

The Black Hole (1979) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
The Black Hole (1979) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Black Hole
Vlerësimi IMDb 5.9 27,887 vota
Vlerësimi TMDb 5.853 452 vota

Regjizori

Gary Nelson
Regjizori

Aktorët

Maximilian Schell isDr. Hans Reinhardt
Dr. Hans Reinhardt
Anthony Perkins isDr. Alex Durant
Dr. Alex Durant
Robert Forster isCaptain Dan Holland
Captain Dan Holland
Joseph Bottoms isLieutenant Charles Pizer
Lieutenant Charles Pizer
Yvette Mimieux isDr. Kate McCrae
Dr. Kate McCrae
Ernest Borgnine isHarry Booth
Harry Booth
Tom McLoughlin isCaptain S.T.A.R.
Captain S.T.A.R.
Roddy McDowall isV.I.N.CENT. (voice) (uncredited)
V.I.N.CENT. (voice) (uncredited)
Slim Pickens isB.O.B. (voice) (uncredited)
B.O.B. (voice) (uncredited)
Gary Nelson isDrone with Mask Removed (uncredited)
Drone with Mask Removed (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Those Who Wish Me Dead (2021)
The Kingdom of Solomon (2010) me Titra Shqip
The Moon (2023) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Pinocchio (2022) me Titra Shqip
Breakout (2023) me Titra Shqip
Ego (2023) Film Shqiptar
Dakota (2022) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Black Lotus (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x