Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 670 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip

The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip

27,000 armë bërthamore. Njëra mungon.May. 31, 2002Canada124 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur presidenti i Rusisë vdes papritur, një burrë, politika e të cilit praktikisht nuk dihet, e pason atë. Ndryshimi i liderëve politikë ndez paranojë tek zyrtarët amerikanë të CIA-s, kështu që drejtori i CIA-s Bill Cabot rekruton një analist të ri për të dhënë njohuri dhe këshilla mbi situatën. Pastaj ndodh e paimagjinueshme: një bombë bërthamore shpërthen në një qytet të SHBA-së dhe Amerika është e shpejtë për të fajësuar rusët.

The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sum of All Fears
Vlerësimi IMDb 6.4 119,158 vota
Vlerësimi TMDb 6.307 1,464 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isJack Ryan
Jack Ryan
Morgan Freeman isDCI William Cabot
DCI William Cabot
James Cromwell isPresident Fowler
President Fowler
Liev Schreiber isJohn Clark
John Clark
Bridget Moynahan isDr. Cathy Muller
Dr. Cathy Muller
Alan Bates isDressler
Dressler
Ciarán Hinds isPresident Nemerov
President Nemerov
Philip Baker Hall isDefense Secretary Becker
Defense Secretary Becker
Ron Rifkin isSecretary of State Owens
Secretary of State Owens
Bruce McGill isNational Security Advisor Revell
National Security Advisor Revell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Look Up (2021) me Titra Shqip
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Seven Pounds (2008) me Titra Shqip
The New Boy (2023) me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Hitler: The Rise of Evil (2003) me Titra Shqip
The Obscure Spring (2014) me Titra Shqip
Brooklyn (2015) me Titra Shqip
Trust (2021) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x