Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 544 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Martian (2015) me Titra Shqip

The Martian (2015) me Titra Shqip

Silleni në shtëpiSep. 30, 2015United Kingdom141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një misioni me njerëz në Mars, astronauti Mark Watney supozohet i vdekur pas një stuhie të egër dhe lihet pas nga ekuipazhi i tij. Por Watney ka mbijetuar dhe e gjen veten të bllokuar dhe të vetëm në planetin armiqësor. Me vetëm furnizime të pakta, ai duhet të përdorë zgjuarsinë, dhe shpirtin e tij për të mbijetuar dhe për të gjetur një mënyrë për t’i sinjalizuar Tokës se ai është gjallë.

The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Martian
Vlerësimi IMDb 8 837,867 vota
Vlerësimi TMDb 7.67 17,249 vota

Regjizori

Ridley Scott
Regjizori

Aktorët

Matt Damon isMark Watney
Mark Watney
Jessica Chastain isMelissa Lewis
Melissa Lewis
Kristen Wiig isAnnie Montrose
Annie Montrose
Jeff Daniels isTeddy Sanders
Teddy Sanders
Michael Peña isRick Martinez
Rick Martinez
Sean Bean isMitch Henderson
Mitch Henderson
Donald Glover isRich Purnell
Rich Purnell
Kate Mara isBeth Johanssen
Beth Johanssen
Sebastian Stan isChris Beck
Chris Beck
Chiwetel Ejiofor isVincent Kapoor
Vincent Kapoor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Whale (2022) me Titra Shqip
Supernova (2021) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
A Man Called Otto (2022) me Titra Shqip
Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip
Commitment (2013) me Titra Shqip
Tick, Tick… Boom! (2021) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Downton Abbey (2019) me Titra Shqip
The Sea of Trees (2016) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
Payback 2021

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published