Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 440 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Last Kumite (2024) me Titra Shqip

The Last Kumite (2024) me Titra Shqip

Një kumite e fundit, një betejë e fundit për jetën e vajzës së tij.May. 09, 2024Germany101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur kampioni i Karatesë Michael Rivers fiton turneun e fundit të karrierës së tij, biznesmeni i dyshimtë Ron Hall i ofron atij mundësinë për të luftuar në një Kumite të paligjshme në Bullgari kundër artistëve më të mirë luftarakë në botë. Kur Majkëll refuzon, Hall rrëmben vajzën e tij dhe, për ta shpëtuar, Rivers nuk ka zgjidhje tjetër veçse të konkurrojë në turneun vdekjeprurës. Me të mbërritur në Bullgari, ai zbulon se nuk është i vetmi luftëtar të cilit i është marrë i dashuri. Rivers kërkon ndihmën e trajnerëve Master Loren dhe Julie Jackson, por a do të mjaftojë që ai të fitojë turneun dhe të shpëtojë jetën e vajzës së tij?

The Last Kumite (2024) me Titra Shqip
The Last Kumite (2024) me Titra Shqip
The Last Kumite (2024) me Titra Shqip
The Last Kumite (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Kumite
Vlerësimi IMDb 4.9 556 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 6 vota

Regjizori

Aktorët

Mathis Landwehr isMichael Rivers
Michael Rivers
Cynthia Rothrock isJulie Jackson
Julie Jackson
Kurt McKinney isDamon Spears
Damon Spears
Abdel Qissi isDet. Dobrev
Det. Dobrev
Mike Möller isLightning
Lightning
David Kurzhal isMarcus Gantz
Marcus Gantz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seobok (2021) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
Green Snake (2021) me Titra Shqip
Trigger Point (2021) me Titra Shqip
Morbius (2022) me Titra Shqip
The Forgotten Ones (2008) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
The Sum of All Fears (2002) me Titra Shqip
Fast Charlie (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published