Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 563 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Tremors (1990) me Titra Shqip

Tremors (1990) me Titra Shqip

Filmi përbindësh që hap terren të ri.Jan. 19, 1990USA96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Artistet Val McKee dhe Earl Bassett mezi sigurojnë jetesën në fshatin Perfeksion të Nevadës, kështu që ata vendosin të largohen nga qyteti – pavarësisht nga një këshillë nga një sizmiologji e hijshme që po merr lexime të çuditshme në pajisjet e saj. Pa kaluar shumë kohë, Val dhe Earl zbulojnë se çfarë është përgjegjëse për këto lexime: krimbat mishngrënës 30 metra të gjatë me prirje për të thithur gjahun e tyre nën tokë.

Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Tremors (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tremors
Vlerësimi IMDb 7.1 141,555 vota
Vlerësimi TMDb 6.856 2,761 vota

Regjizori

Ron Underwood
Regjizori

Aktorët

Kevin Bacon isValentine McKee
Valentine McKee
Fred Ward isEarl Bassett
Earl Bassett
Finn Carter isRhonda LeBeck
Rhonda LeBeck
Michael Gross isBurt Gummer
Burt Gummer
Reba McEntire isHeather Gummer
Heather Gummer
Victor Wong isWalter Chang
Walter Chang
Robert Jayne isMelvin Plug
Melvin Plug
Ariana Richards isMindy Sterngood
Mindy Sterngood
Charlotte Stewart isNancy Sterngood
Nancy Sterngood
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Running Scared (2006) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Two Witches (2023) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2016) me Titra Shqip
Ender’s Game (2013) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Sniper: Legacy (2014) me Titra Shqip
Extinction (2015) me Titra Shqip
Blood Relatives (2022) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
PK (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x