Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 978 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Patriot (2000) me Titra Shqip

The Patriot (2000) me Titra Shqip

Për disa gjëra ia vlen të luftosh.Jun. 28, 2000United States165 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Karolina e Jugut, 1776. Benjamin Martin, një veteran i konfliktit midis Francezëve dhe Indianëve, hoqi dorë nga lufta përgjithmonë për t’iu përkushtuar familjes së tij. Edhe pse dikur ishte një ushtar i zgjuar dhe i egër, pasi u martua dhe pati shtatë fëmijë, ai varrosi të kaluarën e tij të dhunshme dhe tani është një fermer. Por ka një konflikt tjetër në horizont, këtë herë me Anglinë. Benjamin, nuk ka dëshirën më të vogël për t’u zhytur përsëri në grindje.

The Patriot (2000) me Titra Shqip
The Patriot (2000) me Titra Shqip
The Patriot (2000) me Titra Shqip
The Patriot (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Patriot
Vlerësimi IMDb 7.2 258,387 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 2,810 vota

Regjizori

Aktorët

Mel Gibson isBenjamin Martin
Benjamin Martin
Heath Ledger isGabriel Martin
Gabriel Martin
Joely Richardson isCharlotte Selton
Charlotte Selton
Logan Lerman isWilliam Martin
William Martin
René Auberjonois isReverend Oliver
Reverend Oliver
Jason Isaacs isCol. William Tavington
Col. William Tavington
Chris Cooper isCol. Harry Burwell
Col. Harry Burwell
Lisa Brenner isAnne Howard
Anne Howard
Tom Wilkinson isGen. Cornwallis
Gen. Cornwallis
Tchéky Karyo isJean Villeneuve
Jean Villeneuve
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Heart of the Hunter (2024) me Titra Shqip
Amnistia aka Amnesty (2012) Film Shqiptar
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Fog in August (2016) me Titra Shqip
L’immensità (2022) me Titra Shqip
Escape from New York (1981) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Soul (2020)
Spectral (2016) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
The Last Black Man in San Francisco (2019) me Titra Shqip
Apaches: Gang of Paris (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x