Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2streamwish.to
  • Server 3sblona.com
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip

Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip

Ka ardhur një epokë e re.Apr. 22, 2015USA141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Qeveria amerikane ka krijuar një robot të ri të njohur si Ultron dhe vendos që ndihma e Avengers nuk është më e nevojshme. Por kur Ultron kthehet kundër njerëzimit dhe krijuesve të tij, është koha që “hakmarrësit” të bashkohen përsëri dhe të përballen me sfidën më të rrezikshme ndonjëherë.

Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengers: Age of Ultron
Vlerësimi IMDb 7.3 788,300 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 18,468 vota

Regjizori

Joss Whedon
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
James Spader isUltron (voice)
Ultron (voice)
Don Cheadle isJames
James "Rhodey" Rhodes / War Machine
Aaron Taylor-Johnson isPietro Maximoff / Quicksilver
Pietro Maximoff / Quicksilver
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

EO (2022) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
They Call Me Jeeg (2016) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Species III 2004
Felix and the Treasure of Morgäa (2021) me Dublim Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
Fighter (2024) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x