Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Big Miracle (2012) me Titra Shqip

Big Miracle (2012) me Titra Shqip

Një familje balenash të bllokuara nën akull. Një shpëtim i paharrueshëm.Feb. 02, 2012United Kingdom107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një reporter lajmesh në një qytet të vogël dhe një vullnetar i Greenpeace kërkojnë ndihmën e superfuqive rivale për të shpëtuar tre balena madhështore gri të bllokuara nën akullin e Rrethit Arktik.

Big Miracle (2012) me Titra Shqip
Big Miracle (2012) me Titra Shqip
Big Miracle (2012) me Titra Shqip
Big Miracle (2012) me Titra Shqip
Big Miracle (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Big Miracle
Vlerësimi IMDb 6.5 20,033 vota
Vlerësimi TMDb 6.65 430 vota

Regjizori

Ken Kwapis
Regjizori

Aktorët

Drew Barrymore isRachel Kramer
Rachel Kramer
John Krasinski isAdam Carlson
Adam Carlson
Kristen Bell isJill Jerard
Jill Jerard
Vinessa Shaw isKelly Meyers
Kelly Meyers
Dermot Mulroney isColonel Scott Boyer
Colonel Scott Boyer
Ted Danson isJ. W. McGraw
J. W. McGraw
Kathy Baker isRuth McGraw
Ruth McGraw
Tim Blake Nelson isPat Lafaytette
Pat Lafaytette
Stephen Root isGovernor Haskell
Governor Haskell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hole (2001) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
Meskina (2021) me Titra Shqip
Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Knights of the Zodiac (2023) me Titra Shqip
The Prom 2020
Rocky II (1979) me Titra Shqip
Wolf Warrior 2 (2017) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published