Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Ruins (2008) me Titra Shqip

The Ruins (2008) me Titra Shqip

Terrori ka evoluar.Apr. 02, 2008USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amerikanët Amy, Stacy, Jeff dhe Eric kërkojnë argëtim gjatë një pushimi me diell në Meksikë, por ata marrin shumë më tepër se kaq pasi vizitojnë një gërmim arkeologjik në xhungël.

The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Ruins
Vlerësimi IMDb 5.9 77,168 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 990 vota

Regjizori

Carter Smith
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Men (2022) me Titra Shqip
False Positive (2021) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
Renfield (2023) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Drag Me to Hell (2009) me Titra Shqip
Strangeland (1998) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x