Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Dead in 3 days (2006) me Titra Shqip

Dead in 3 days (2006) me Titra Shqip

Jul. 21, 2006Austria97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Nina dhe shoqet e saj të shkollës së mesme marrin mesazhe të frikshme me tekst që deklarojnë se të gjithë do të vdesin brenda tre ditësh, ata e konsiderojnë atë si një shaka  – derisa një nga një, miqtë fillojnë të kthehen të vdekur në fshatin alpin. Me policët e bllokuar, Nina dhe miqtë e saj të mbetur duhet të kërkojnë të kaluarën e tyre për të dhëna për të identifikuar të çmendurin përpara se ai t’i vrasë të gjithë.

Titulli origjinal In 3 Tagen bist du tot
Vlerësimi IMDb 5.5 2,635 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 75 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inside (2007) me Titra Shqip
The Kane Files: Life of Trial (2010) me Titra Shqip
A Hero (2021) me Titra Shqip
Fall (2022) me Titra Shqip
Infiesto (2023) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Line of Duty (2019) me Titra Shqip
The Pale Blue Eye (2022) me Titra Shqip
Death By Desire (2023) me Titra Shqip
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989) me Titra Shqip
Day Zero (2022) me Titra Shqip
Nefarious (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x