Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Baghead (2023) me Titra Shqip

Baghead (2023) me Titra Shqip

Flisni me të vdekurit. Paguaj çmimin.Dec. 28, 2023Germany95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së babait të saj të larguar, Iris mëson se ka trashëguar një pijetore të vjetër shekullore. Ajo udhëton për në Berlin për të identifikuar trupin e babait të saj dhe për t’u takuar me avokatin për të diskutuar mbi pasurinë. Ajo nuk e di shumë se kur akti të nënshkruhet, ajo do të lidhet pazgjidhshmërisht me një entitet të papërshkrueshëm që banon në bodrumin e pijetorit – Baghead – një krijesë që ndryshon formën që mund të shndërrohet në të vdekur.

Baghead (2023) me Titra Shqip
Baghead (2023) me Titra Shqip
Baghead (2023) me Titra Shqip
Baghead (2023) me Titra Shqip
Baghead (2023) me Titra Shqip
Baghead (2023) me Titra Shqip
Baghead (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baghead
Vlerësimi IMDb 5.5 1,638 vota
Vlerësimi TMDb 6.034 29 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Taken (2008) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (2023) me Titra Shqip
Wyrmwood: Apocalypse (2022) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip
Holiday (2014) me Titra Shqip
Baby Money (2021) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x