Black Bird (2022) me Titra Shqip

Black Bird (2022) me Titra Shqip

Jul. 07, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7.8 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 07, 2022
10

Regjizori

Dennis Lehane
Regjizori

Aktorët

Taron Egerton isJames 'Jimmy' Keene
James 'Jimmy' Keene
Ray Liotta isJames 'Big Jim' Keene
James 'Big Jim' Keene
Greg Kinnear isBrian Miller
Brian Miller
Sepideh Moafi isLauren McCauley
Lauren McCauley
Robert Wisdom isEdmund Beaumont
Edmund Beaumont

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Jimmy Keene fillon një dënim me 10 vjet burg, ai merr një ofertë të jashtëzakonshme: Nëse ai mund të nxjerrë një rrëfim nga vrasësi i dyshuar Larry Hall, Jimmy do të lirohet. Përfundimi i këtij misioni bëhet sfida e jetës.

Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Bird
Vlerësimi TMDb 8.151 129 vota
Transmetuar në dt: Jul. 07, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 04, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Bates Motel (2013) me Titra Shqip
The Fiery Priest (2019) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
Kamikaze (2021) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Unseen (2023) me Titra Shqip
Hanna (2019) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Perfect Marriage Revenge (2023) me Titra Shqip
For Life (2020) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
4.5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x