Anthracite (2024) me Titra Shqip

Anthracite (2024) me Titra Shqip

Apr. 10, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 10, 2024
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një rast i vjetër hapet kur një reporter zhduket, duke e çuar vajzën e tij të fshehtë në një qytet të vogël malor të përhumbur nga një sekt, fshehtësia dhe vdekja.

Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Anthracite (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Anthracite
Vlerësimi TMDb 6.19 42 vota
Transmetuar në dt: Apr. 10, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 10, 2024
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Prosper (2024) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Rabbit Hole (2023) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
The Crowded Room (2023) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Motherhood (2018) me Titra Shqip
Scoop (2023) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
The Last Thing He Told Me (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x