Californication (2007) me Titra Shqip

Californication (2007) me Titra Shqip

Aug. 13, 2007
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

7Sezoni 7 Apr. 13, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Jan. 13, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Jan. 08, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Jan. 09, 2011
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 27, 2009
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 28, 2008
10
1Sezoni 1 Aug. 13, 2007
10

Regjizori

Tom Kapinos
Regjizori

Aktorët

David Duchovny isHank Moody
Hank Moody
Natascha McElhone isKaren van der Beek
Karen van der Beek
Evan Handler isCharlie Runkle
Charlie Runkle
Pamela Adlon isMarcy Runkle
Marcy Runkle

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një shkrimtar i neveritshëm ndaj vetvetes dhe alkoolik përpiqet të riparojë marrëdhëniet e tij të dëmtuara me vajzën e tij dhe nënën e saj, ndërsa lufton varësinë ndaj seksit, një problem të ri të drogës dhe paaftësinë në dukje për të shmangur marrjen e vendimeve të këqija.

Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Californication
Vlerësimi TMDb 7.635 909 vota
Transmetuar në dt: Aug. 13, 2007
Përfunduar në dt: Jun. 29, 2014
Sezone 7
Episodet 84
Kohëzgjatja mesatare 28 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Shogun (1980) me Titra Shqip
Chernobyl (2019) me Titra Shqip
School Spirits (2023) me Titra Shqip
The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
Minx (2022) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
From (2022) me Titra Shqip
Vikings (2013) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Absentia (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x