Crooks (2024) me Titra Shqip

Crooks (2024) me Titra Shqip

Apr. 04, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 04, 2024
10

Regjizori

Marvin Kren
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një monedhë e paçmuar i vë në mosmarrëveshje bandat rivale anembanë Evropës, duke detyruar një hajdut në pension të bashkohet me një gangster për një grabitje të fundit.

Crooks (2024) me Titra Shqip
Crooks (2024) me Titra Shqip
Crooks (2024) me Titra Shqip
Crooks (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Crooks
Vlerësimi TMDb 6.6 23 vota
Transmetuar në dt: Apr. 04, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 04, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bloodhounds (2023) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Grease: Rise of the Pink Ladies (2023) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Riviera (2017) me Titra Shqip
The Regime (2024) me Titra Shqip
City on Fire (2023) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
Rašín (2018) aka Fallen Kingdom me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x