The Boys (2019) me Titra Shqip

The Boys (2019) me Titra Shqip

Jul. 25, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Jun. 13, 2024
10
3Sezoni 3 Jun. 02, 2022
10
2Sezoni 2 Sep. 03, 2020
10
1Sezoni 1 Jul. 25, 2019
10

Regjizori

Eric Kripke
Regjizori

Aktorët

Karl Urban isBilly Butcher
Billy Butcher
Jack Quaid isHughie Campbell
Hughie Campbell
Antony Starr isHomelander
Homelander
Erin Moriarty isAnnie January / Starlight
Annie January / Starlight
Laz Alonso isMother's Milk
Mother's Milk
Tomer Kapon isFrenchie
Frenchie
Karen Fukuhara isKimiko / The Female
Kimiko / The Female

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një grup vigjilentësh të njohur joformalisht si “Djemtë” u nisën për të rrëzuar superheronj të korruptuar me jo më shumë se një jakë blu dhe një gatishmëri për të luftuar me pisllëkun.

The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boys
Vlerësimi TMDb 8.473 9,574 vota
Transmetuar në dt: Jul. 25, 2019
Përfunduar në dt: Jun. 13, 2024
Sezone 5
Episodet 32
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Halo (2022) me Titra Shqip
Homeland (2011) me Titra Shqip
Lockwood & Co. (2023) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
The Undeclared War (2022) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
The King: Eternal Monarch (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x