Vampire Academy (2022) me Titra Shqip

Vampire Academy (2022) me Titra Shqip

Sep. 15, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 15, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Sisi Stringer isRose Hathaway
Rose Hathaway
Daniela Nieves isVasilisa Dragomir
Vasilisa Dragomir
Kieron Moore isDimitri Belikov
Dimitri Belikov
André Dae Kim isChristian Ozera
Christian Ozera
J. August Richards isVictor Dashkov
Victor Dashkov
Jonetta Kaiser isSonya Karp
Sonya Karp
Anita-Joy Uwajeh isTatiana Vogel
Tatiana Vogel
Andrew Liner isMason Ashford
Mason Ashford

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një botë privilegji dhe magjepsjeje, miqësia e dy vajzave të reja kapërcen klasat e tyre jashtëzakonisht të ndryshme ndërsa përgatiten të përfundojnë arsimin e tyre dhe të hyjnë në shoqërinë mbretërore të vampirëve. Bazuar në romanet për të rinjtë nga Richelle Mead.

Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Vampire Academy (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vampire Academy
Vlerësimi TMDb 7.715 107 vota
Transmetuar në dt: Sep. 15, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 27, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love 101 (2020) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
Troy: Fall of a City (2018) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
The Empress (2022) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
The Assignment (2019) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2004) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x