Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip

Nov. 14, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8.2 5 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jun. 02, 2024
10
2Sezoni 2 Jan. 15, 2023
10
1Sezoni 1 Nov. 14, 2021
10

Regjizori

Hugh Dillon
Regjizori

Aktorët

Jeremy Renner isMike McLusky
Mike McLusky
Dianne Wiest isMiriam McLusky
Miriam McLusky
Hugh Dillon isIan Ferguson
Ian Ferguson
Tobi Bamtefa isDeverin 'Bunny' Washington
Deverin 'Bunny' Washington
Taylor Handley isKyle McClusky
Kyle McClusky
Aidan Gillen isMilo Sunter
Milo Sunter

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nga sinergjia e Taylor Sheridan (skenaristi i Sicario dhe Hell or High Water) dhe Hugh Dillon (zëri i Headstones) vjen miniseriali i Paramount Mayor of Kingstown, i drejtuar ndër të tjera nga Antoine Fuqua dhe i interpretuar nga Jeremy Renner (Hawkeye në Marvel Universe), një thriller krimi i vendosur në provincën e korruptuar dhe raciste amerikane.

 

 

Mayor of Kingstown – Për çfarë bëhet fjalë?

Në qytetin e Kingstown, Michigan, pushteti qëndron në duart e familjes së ndërmjetësve McLusky, të cilët kanë kontrollin e botës së tregtisë me perandorinë e tyre të biznesit. Në një provincë të korruptuar, të pabarabartë dhe raciste, ku e vetmja gjë që fiton para është sistemi i burgjeve dhe ku drejtësia është utopi e pastër, McLuskies nuk janë të sigurt nga rreziqet, veçanërisht nga ata që nuk i shohin me sy të mirë.

 
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mayor of Kingstown
Vlerësimi TMDb 8 350 vota
Transmetuar në dt: Nov. 14, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 02, 2024
Sezone 3
Episodet 30
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Assignment (2019) me Titra Shqip
Godfather of Harlem (2019) me Titra Shqip
Bloodhounds (2023) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Prison Break (2005) me Titra Shqip
A Killer Paradox (2024) me Titra Shqip
3 Body Problem (2024) me Titra Shqip
Made For Love 2021
The Night Manager (2023) me Titra Shqip
Bridgerton (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x