The Tailor (2023) me Titra Shqip

The Tailor (2023) me Titra Shqip

May. 02, 2023
Vlerësimi juaj: 0
7.6 7 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Nov. 03, 2023
10
2Sezoni 2 Jul. 28, 2023
10
1Sezoni 1 May. 02, 2023
10

Regjizori

Aktorët

Çağatay Ulusoy isPeyami Dokumacı
Peyami Dokumacı
Şifanur Gül isEsvet/Firuze Çelik
Esvet/Firuze Çelik
Olgun Şimşek isMustafa Dokumacı
Mustafa Dokumacı

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një rrobaqepës i famshëm fillon të qepë një fustan nusërie për të fejuarën e mikut të tij më të mirë – por që të tre kanë sekrete të errëta që së shpejti do të përmbysin jetën e tyre.

The Tailor (2023) me Titra Shqip
The Tailor (2023) me Titra Shqip
The Tailor (2023) me Titra Shqip
The Tailor (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Terzi
Vlerësimi TMDb 6.8 30 vota
Transmetuar në dt: May. 02, 2023
Përfunduar në dt: May. 02, 2023
Sezone 2
Episodet 8
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
The Walking Dead: Dead City (2023) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Suburræterna (2023) me Titra Shqip
The Last Thing He Told Me (2023) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Brotherhood (2006) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x