Good Omens (2019) me Titra Shqip

Good Omens (2019) me Titra Shqip

May. 31, 2019
Vlerësimi juaj: 0
6 2 vota

Sezone dhe episode

Regjizori

Neil Gaiman
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Azirafale, një engjëll dhe Crowley, një demon, bashkojnë forcat për të gjetur Antikrishtin dhe për të ndaluar Armagedonin.

Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Good Omens (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Good Omens
Vlerësimi TMDb 8 1,540 vota
Transmetuar në dt: May. 31, 2019
Përfunduar në dt: Jul. 28, 2023
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Suits (2011) me Titra Shqip
The Railway Men – The Untold Story of Bhopal 1984 (2023) me Titra Shqip
Baby Reindeer (2024) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
Heroes (2006) me Titra Shqip
Sherlock (2010) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

1 Koment
Më të rejat
Më e vjetrat Më të votuarit
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
1
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x