Time (2021) me Titra Shqip

Time (2021) me Titra Shqip

Jun. 06, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 28, 2023
10
1Sezoni 1 Jun. 06, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Stephen Graham isEric McNally
Eric McNally
Sean Bean isMark Cobden
Mark Cobden
Hannah Walters isSonia McNally
Sonia McNally
Natalie Gavin isOfficer Jardine
Officer Jardine
Nadine Marshall isAlicia Cobden
Alicia Cobden
Sue Johnston isJune Cobden
June Cobden
David Calder isJohn Cobden
John Cobden
Kevin Harvey isPaul McAdams
Paul McAdams

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një i burgosur i konsumuar nga faji, një oficer me një zgjedhje të pamundur. Çfarë duhet për të mbijetuar? Një histori e tensionuar ndëshkimi dhe parimesh, me aktorë Sean Bean dhe Stephen Graham.

Time (2021) me Titra Shqip
Time (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Time
Vlerësimi TMDb 7.63 131 vota
Transmetuar në dt: Jun. 06, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 20, 2021
Sezone 2
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 58 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lupin (2021) me Titra Shqip
The Offer (2022) me Titra Shqip
The Good Fight (2017) me Titra Shqip
Ruxx (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
Liaison (2023) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
The Winter King (2023) me Titra Shqip
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x