Fallout (2024) me Titra Shqip

Fallout (2024) me Titra Shqip

Apr. 10, 2024
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 10, 2024
10

Regjizori

Aktorët

Ella Purnell isLucy MacLean
Lucy MacLean
Kyle MacLachlan isOverseer Hank MacLean
Overseer Hank MacLean
Moisés Arias isNorman 'Norm' MacLean
Norman 'Norm' MacLean
Walton Goggins isThe Ghoul / Cooper Howard
The Ghoul / Cooper Howard

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e të pasurve dhe atyre që nuk kanë asgjë, në një botë në të cilën pothuajse nuk ka mbetur asgjë për të pasur. 200 vjet pas apokalipsit, banorët e butë të strehimoreve luksoze janë të detyruar të kthehen në peizazhin e rrezatimit të ferrit që lanë pas paraardhësit e tyre – dhe janë të shokuar kur zbulojnë një univers tepër kompleks, jashtëzakonisht të çuditshëm dhe shumë të dhunshëm që i pret.

Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Fallout (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fallout
Vlerësimi TMDb 8.422 614 vota
Transmetuar në dt: Apr. 10, 2024
Përfunduar në dt: Apr. 10, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

HeartBeat (2023) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Blood of Zeus 2020
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip
At a Distance, Spring is Green (2021) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
The Spiderwick Chronicles (2024) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x