Invasion (2021) me Titra Shqip

Invasion (2021) me Titra Shqip

Oct. 21, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 12 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Aug. 22, 2023
10
1Sezoni 1 Oct. 21, 2021
10

Regjizori

Simon Kinberg
Regjizori

Aktorët

Sam Neill isJim Bell Tyson
Jim Bell Tyson
Golshifteh Farahani isAneesha Malik
Aneesha Malik
Shiori Kutsuna isMitsuki Yamato
Mitsuki Yamato
Shamier Anderson isTrevante Cole
Trevante Cole
Billy Barratt isCaspar Morrow
Caspar Morrow
Firas Nassar isAhmed Malik
Ahmed Malik
Azhy Robertson isLuke Malik
Luke Malik
Tara Moayedi isSarah Malik
Sarah Malik
Daisuke Tsuji isKaito Kawaguchi
Kaito Kawaguchi
India Brown isJamila Huston
Jamila Huston

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Me një sy në War of the Worlds dhe një tjetër në Arrival, seriali sci-fi i Apple duket si superprodhimi i radhës i platformës pas (në të vërtetë pothuajse njëkohësisht me) Foundation: konceptuar nga Simon Kinberg (Deadpool) dhe David Weil (Hunters). luhet nga një Sam Neill në qendër të një pushtimi alienësh në mbarë botën.

 

 

Invasion – Për çfarë bëhet fjalë?

Bota është tronditur nga një pushtim alien që kërcënon mbijetesën njerëzore: ne ndjekim efektet e ngjarjes si globalisht ashtu edhe në nivel lokal, tek njerëzit e zakonshëm, duke eksploruar këndvështrime të ndryshme në zona të ndryshme të botës, nga Shtetet e Bashkuara në Britaninë e Madhe, nga Japonia në Afganistan.

Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Invasion
Vlerësimi TMDb 7.263 779 vota
Transmetuar në dt: Oct. 21, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 05, 2023
Sezone 2
Episodet 20
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

SMILF (2017) me Titra Shqip
Scrublands (2023) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Asbest (2023) me Titra Shqip
The Octopus (1984) me Titra Shqip
Top Boy (2019) me Titra Shqip
Dark Hearts (2023) me Titra Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Dive Club (2021) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x