Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 138 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip: 1x5

End of Honor

Pas një sulmi të tmerrshëm ndaj një kishe në Paris, Jack dhe Greer zbulojnë një strategji më të thellë prapa veprimeve të Suleiman, duke e bërë Jack të sugjerojë një kurth të pazakontë. Hanin përballet me sfida të reja në kërkimin e tij për liri.

Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×5 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan: 1×5 me Titra Shqip
Aug. 30, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x