Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 196 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
1972: Munich’s Black September (2022) me Titra Shqip

1972: Munich’s Black September (2022) me Titra Shqip

Sep. 05, 2022Germany93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksploroni të vërtetën tragjike rreth masakrës në Lojërat Olimpike të vitit 1972 në Gjermani. Përmes intervistave me njerëz kyç si familjet e olimpistëve të vrarë, hetues gjermanë dhe një autor anonim.

1972: Munich’s Black September (2022) me Titra Shqip
1972: Munich’s Black September (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 1972: Munich's Black September
Vlerësimi IMDb 6.9 42 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Our Godfather (2019) me Titra Shqip
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Elizabeth Windsor (2022) me Titra Shqip
Hijacked: Flight 73 (2023) me Titra Shqip
The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Jackass: The Movie (2002) me Titra Shqip
A Cop Movie (2021) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes (2022) me Titra Shqip
Mia (2017) me Titra Shqip
Blackfish (2013) me Titra Shqip
Cyber Hell: Exposing an Internet Horror (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x