Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 217 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip

Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip

Dashuria e nënës nuk vdes kurrë.Jan. 18, 2024Portugal91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur kërkimi i Eduardit për familjen e tij biologjike e çon atë dhe të dashurën e tij Ryley në një vilë madhështore në malet e Portugalisë Veriore, ai është plot emocion në takimin e nënës së tij të humbur prej kohësh dhe vëllait binjak. Më në fund, ai do të zbulojë se kush është dhe nga vjen. Por asgjë nuk është ashtu siç duket, dhe Eduardi së shpejti do të mësojë se ai është i lidhur me ta nga një sekret monstruoz.

Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip
Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip
Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip
Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip
Amelia’s Children (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Semente do Mal
Vlerësimi IMDb 5.4 634 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 9 vota

Regjizori

Aktorët

Carloto Cotta isEd / Manuel / Artur
Ed / Manuel / Artur
Anabela Moreira isAmélia (velha)
Amélia (velha)
Alba Baptista isAmélia (nova)
Amélia (nova)
Rita Blanco isSra. Vieira
Sra. Vieira
Beatriz Maia isFilha da Sra. Vieira
Filha da Sra. Vieira
Nuno Nolasco isAnfitrião Companhia Aérea
Anfitrião Companhia Aérea
Ana Tang isAdvogada
Advogada
Valdemar Santos isAmigo da Sra. Vieira
Amigo da Sra. Vieira
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Poker Night (2014) me Titra Shqip
Cooties (2014)
Death Becomes Her (1992) me Titra Shqip
Moloch (2022) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
HollyBlood (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Lake Placid (1999) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
Night Swim (2024) me Titra Shqip
Wakey Wakey (2012) me Titra Shqip
The Summoned (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x