Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
  • Server 2vidmoly.to
Bad Hombres (2023) me Titra Shqip

Bad Hombres (2023) me Titra Shqip

Mar. 04, 2023USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bad Hombres tregon historinë e dy emigrantëve pa dokumente që fillojnë një punë duke hapur një gropë dhe më pas mësojnë se punëdhënësit e tyre janë kriminelë.

Bad Hombres (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Hombres
Vlerësimi IMDb 5.2 236 vota
Vlerësimi TMDb 5.75 4 vota

Regjizori

Aktorët

Paul Johansson is'Horrible' Steve Hoskins
'Horrible' Steve Hoskins
Nick Cassavetes isDr. Dean 'Growler' Graulich
Dr. Dean 'Growler' Graulich
Thomas Jane isRob Carlton
Rob Carlton
Tyrese Gibson isThe Man With No Name
The Man With No Name
Xzavier Estrada isJob Beggar
Job Beggar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jigsaw (2017) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip
Locked Down 2021
The Prey (2018) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
7 Days in Entebbe (2018) me Titra Shqip
I Came By (2022) me Titra Shqip
Polis Evo 2 (2018) me Titra Shqip
Fatale 2020 me Titra Shqip
HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x