Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 321 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Bad Moon (1996) me Titra Shqip

Bad Moon (1996) me Titra Shqip

Half man. Half wolf. Total terror.Nov. 01, 1996United States80 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta e një njeriu për të përmbajtur mallkimin që ai fsheh brenda… dhe përpjekja e tij e fundit për të çliruar veten me dashurinë e familjes. Por kur duket sikur ai po e humb betejën e tij dhe po rrezikon gjithçka që i pëlqen shumë, qeni i familjes, Thor, është shpresa e fundit për mbijetesën e familjes së tij … dhe fundi i mallkimit të tij Ujk.

Bad Moon (1996) me Titra Shqip
Bad Moon (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Moon
Vlerësimi IMDb 5.8 6,193 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 163 vota

Regjizori

Eric Red
Regjizori

Aktorët

Mariel Hemingway isJanet Harrison
Janet Harrison
Michael Paré isUncle Ted
Uncle Ted
Mason Gamble isBrett Harrison
Brett Harrison
Hrothgar Mathews isJerry Mills (aka
Jerry Mills (aka "Flopsy")
Ken Pogue isSheriff Jenson
Sheriff Jenson
Gavin Buhr isForest Ranger
Forest Ranger
Primo isThor
Thor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knock at the Cabin (2023) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Zombieland (2009) me Titra Shqip
8 (2020) me Titra Shqip
Influencer (2023) me Titra Shqip
The Ruins (2008) me Titra Shqip
Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x