Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
BASEketball (1998) me Titra Shqip

BASEketball (1998) me Titra Shqip

Dy djem shpikën një lojë... dhe përmbysën botën e sportit!Jul. 28, 1998103 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy humbës nga Milwaukee, Coop dhe Remer, shpikin një lojë të re duke luajtur basketboll, duke përdorur rregullat e bejsbollit. Kur loja bëhet një sukses i madh, ata, së bashku me ndihmën e një miliarderi, formojnë Ligën Profesionale të Basketbollit, ku të gjithë marrin të njëjtën pagesë dhe asnjë ekip nuk mund të ndryshojë qytete. E tyre është e vetmja skuadër që pengon ndryshimet e mëdha të rregullave që pronari i një ekipi rival dëshiron të krijojë.

BASEketball (1998) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
BASEketball (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal BASEketball
Vlerësimi TMDb 6.08 526 vota

Regjizori

David Zucker
Regjizori

Aktorët

Trey Parker isJoe Cooper
Joe Cooper
Matt Stone isDoug Remer
Doug Remer
Dian Bachar isSqueak Scolari
Squeak Scolari
Yasmine Bleeth isJenna Reed
Jenna Reed
Ernest Borgnine isTed Denslow
Ted Denslow
Robert Vaughn isBaxter Cain
Baxter Cain
Trevor Einhorn isJoey Thomas
Joey Thomas
Bob Costas isBob Costas
Bob Costas
Al Michaels isAl Michaels
Al Michaels
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How to Date Billy Walsh (2024) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Asterix: The Mansions of the Gods (2014) me Titra Shqip
Marry Me (2022) me Titra Shqip
Barbie (2023) me Titra Shqip
About My Father (2023) me Titra Shqip
Die Hart (2023) me Titra Shqip
Love in Taipei (2023) me Titra Shqip
They Cloned Tyrone (2023) me Titra Shqip
Jules (2023) me Titra Shqip
Looop Lapeta (2022) me Titra Shqip
Happiest Season 2020
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x