Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 191 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip

Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip

Ai është ëndrra e çdo gruaje dhe makthi i një gruaje.May. 18, 1990USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një informator i FBI-së e ka mbajtur të fshehtë identitetin e tij të ri për 15 vjet. Tani një flakë e vjetër e ka njohur atë dhe të këqijtë janë kthyer për hakmarrje.

Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bird on a Wire
Vlerësimi IMDb 6 46,045 vota
Vlerësimi TMDb 6.176 802 vota

Regjizori

John Badham
Regjizori

Aktorët

Mel Gibson isRichard
Richard "Rick" Jarmin
Goldie Hawn isMarianne Graves
Marianne Graves
David Carradine isEugene Sorensen
Eugene Sorensen
Bill Duke isAlbert Diggs
Albert Diggs
Joan Severance isRachel Varney
Rachel Varney
Harry Caesar isMarvin Larson
Marvin Larson
Jeff Corey isLou Baird
Lou Baird
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Police Academy 2: Their First Assignment (1985) me Titra Shqip
Zombie Town (2023) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
Terror on the Prairie (2022) me Titra Shqip
Rumble Through the Dark (2023) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Christmas with You (2022) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Waiting for Bojangles (2022) me Titra Shqip
Army of One 2020 me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published