Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 602 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
BlackBerry (2023) me Titra Shqip

BlackBerry (2023) me Titra Shqip

Punoni shumë. Dështoni fort.May. 11, 2023Canada121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy sipërmarrës të papërshtatshëm – novatori Mike Lazaridis dhe biznesmeni i prerë Jim Balsillie – bashkuan forcat në një përpjekje që do të bëhej një hit në mbarë botën në pak më shumë se një dekadë. Historia e rritjes meteorike dhe rënies katastrofike të smartfonit të parë në botë.

BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
BlackBerry (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal BlackBerry
Vlerësimi IMDb 7.6 5,444 vota
Vlerësimi TMDb 7.469 49 vota

Regjizori

Matt Johnson
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pitch Perfect (2012) me Titra Shqip
Kill the Messenger (2014) me Titra Shqip
Spin Me Round (2022) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
Lola (2024) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
Shrapnel (2023) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Police Academy: Mission to Moscow (1994) me Titra Shqip
The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x