Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 328 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Boogeyman 3 (2008) me Titra Shqip

Boogeyman 3 (2008) me Titra Shqip

Oct. 17, 2008USA94 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një studente kolegji dëshmon vetëvrasjen e supozuar të shoqes së saj të dhomës, ajo vë në lëvizje një sërë ngjarjesh të tmerrshme që e bëjnë atë të frikësohet nga entiteti i mbinatyrshëm. Ndërsa ajo përpiqet të bindë pjesën tjetër të konviktit të saj se Boogeyman ekziston, forca e keqe bëhet më e fortë dhe miqtë e saj fillojnë të paguajnë çmimin. Tani ajo duhet të ndalojë këtë të keqe të fundit përpara se i gjithë kampusi të bjerë pre.

Boogeyman 3 (2008) me Titra Shqip
Boogeyman 3 (2008) me Titra Shqip
Boogeyman 3 (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Boogeyman 3
Vlerësimi IMDb 4.6 5,104 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 195 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Meander (2021) me Titra Shqip
Pathaan (2023) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
The Desperate Hour (2022) me Titra Shqip
An Action Hero (2022) me Titra Shqip
Dead in 3 days (2006) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
Black Lightning (2009) me Titra Shqip
The Talented Mr. Ripley (1999) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x