Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Breakwater (2023) me Titra Shqip

Breakwater (2023) me Titra Shqip

Sekretet më të thella ngrihen të fundit.Dec. 22, 2023USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish i denuar i ri rrezikon lirinë e tij të sapogjetur për të gjetur vajzën e larguar të një shoku të burgosur dhe pa e ditur sjell një djall nga e kaluara e saj drejt e në pragun e saj.

Breakwater (2023) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Breakwater (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breakwater
Vlerësimi IMDb 5.1 685 vota
Vlerësimi TMDb 6.115 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Insidious: The Red Door (2023) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Godzilla (2014) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Evil Dead Rise (2023) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
In the Electric Mist (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x